ساعت کاری : 8 الی 16
درباره ما

شرکت ویرا از سال 1396 با محوریت رونق فضای اینترنتی و مجازی کشور شروع فعالیت کرد و در زمینه های مختلف اینترنتی و مجازی اعم از فروشگاهی، تبلیغاتی، نرم افزاری، آموزشی، مشاوره ای و..... فعالیت میکند.

در زمینه تبلیغاتی شرکت ویرا با شعار (برندسازی مجازی اولویت کسب و کار هست) فعالیت می کند که  در این زمینه چندین سال با اتکا به کادر مجرب خود خدمات با کیفیت در اختیار مردم عزیز کشورمان قرار دهد و خود را جزء یکی از بزرگترین شرکت های تبلیغاتی کشور (بزرگترین شرکت تبلیغات مجازی کشور) مطرح سازد، و خوشحالیم که توانستیم در زمینه تبلیغاتی نظر مردم عزیزمان را جلب کنیم و از این حیث به خود می بالیم.

در زمینه فروشگاهی با شعار( فروش مجازی=ماندگاری و پیشرفت) در زمینه مختلف نرم افزاری و کالا مشغول به فعالیت می باشیم و تلاش ما روزانه تحویل راحت تر و ارزان تر و با کیفیت تر اجناس به مرد عزیز کشورمان است.

ما متناسب با نیاز کشور در زمینه آشنایی بیشتر کارفرمایان مشاغل با کسب و کار مجازی و چگونگی مجازی کردن کسب و کارها، در زمینه مشاوره کسب و کار نیز مشغول به فعالیت می باشیم و امیدواریم کشور ما روزانه بتواند در این زمینه پیشرفت های چشم گیری در خوره کسب درامد های مجازی هم سطح دنیا و پیشرفتی جهانی داشته باشد.

همچنین در زمینه آموزش کسب درآمد اینترنتی توانسته ایم چندین هزار داوطلب آموزشی را آموزش دهیم که در این زمینه تا هم اکنون به لطف الهی چندین هزار شغل پایدار ایجاد کرده ایم.

امیدست طی اهداف آتی شرکت،همچنان شیوه تبلیغی و آموزشی شرکت را در سطح یک برنامه های روز دنیا قرار داده تا همه بتوانند رشد کاری خود را در کنار ما تجربه کنند.